فعالیتهای هفته کتاب آبان 1400

1400/9/2 0:0

فعالیتهای کتابخانه مرکزی در هفته کتاب:

نمایشگاه کتاب

   به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار، كتابخانه مركزي با هدف احیای فرهنگ کتاب و نهضت مطالعه اقدام به برگزاري نمايشگاه كتاب برای علاقه‌مندان به هنر کتابخوانی كرد. اين نمايشگاه به مدت دو هفته در طبقه اول کتابخانه مرکزی دایر شد. کتابهای ارائه شده در موضوعات ادبيات، تاريخي، مذهبي، علمي، رمان، كودك و نوجوان و با تخفيف 50 درصدي از ساعت 7 صبح الی 14:45 براي كليه دانشجويان، استادان، همكاران و مراجعان عرضه شد و هر روز به یک فعالیت اختصاص داشت. این نمایشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضمن حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد.

لینک گزارش تصویری خبر

نشست کتابدارانه

 به مناسب بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار، نشست کتابداران با حضور معاون محترم تحقیقات و فناوری اطلاعات و مدیر اطلاع‌رسانی در کتابخانه مرکزی برگزار شد. در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات کتابداران در ترویج فرهنگ کتابخوابی، مشکلات و دغدغه‌های کتابداران مورد توجه قرار گرفت.

لینک گزارش تصویری خبر

تقدیر از کتابداران

 به مناسبت هفته کتاب در تاریخ دوشنبه 24 آبان ماه طی مراسمی با حضور دکتر فولاوند ریاست دانشکده پیراپزشکی، آقای دکتر خسروی و مدیر محترم گروه کتابداری از کتابداران شاغل در کتابخانه و دانشجویان کتابداری با اهدای گل تقدیر و تشکر کردند.

لینک گزارش تصویری خبر

برگزاری مسابقه کتابخوانی

 همزمان با هفته کتاب، مسابقه کتابخوانی در روزهای 24 و 25 آبان ماه از کتاب "قله‌ها و دره‌ها " اثر اسپنسر جانسون ویژه کارمندان و دانشجویان بصورت غیرحضوری برگزار شد. علاقه مندان به شرکت در مسابقه با دریافت سوالات از طریق وبسایت کتابخانه در این مسابقه شرکت نمودند. در پایان به قید قرعه به 8 نفر از برندگان مسابقه جوایزی اهدا شد.

برگزاری مسابقه "ایده برتر"

 کتابخانه مرکزی به مناسبت هفته کتاب مسابقه ایده برتر را با محوریت ترویج فرهنگ کتابخوانی برگزار نمود. در این مسابقه شرکت‌کنندگان ایده‌های کاربردی خود را تا 26 آبان ماه از طریق وبسایت کتابخانه ارسال کردند و به ایده‌های برگزیده جوایزی اعطا شد.

برگزاری کارگاه آموزشی " استراتژی جستجو در پایگاههای اطلاعاتی"

 کارگاه آموزشی " استراتژی جستجو در پایگاههای اطلاعاتی"  به مناسبت هفته کتاب و ویژه دانشجویان و کارمندان دانشگاه به صورت غیرحضوری و از طریق نرم افزار اسکای روم برگزار شد و برای شرکت‌کنندگان در کارگاه گواهی صادر شد.

دلنوشته

 در این بخش بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب، جملات زیبای خود را درباره کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذاشتند و در پایان نمایشگاه دلنوشته‌های برتر انتخاب شدند و جوایزی اهدا شد.

عکس یادگاری در قاب کتاب

کلمات کلیدی:
هفته.کتاب.1400    

تاریخ بروز رسانی:   7 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

 


چاپ
< >