کتابخانه مرکزی اقدام به خرید تجهیزات کتابخانه‌ای جهت رفاه حال کاربران کرد.

7 دی 1401

کتابخانه مرکزی اقدام به خرید تجهیزات کتابخانه‌ای جهت رفاه حال کاربران خود کرد. موارد انجام شده به شرح زیر می‌باشد:

تعویض کولرهای سالن مطالعه

 با توجه به مشکلات فنی ایجاد شده برای سیستم خنک کننده مرکزی سالنهای مطالعه کتابخانه مرکزی دانشگاه و هزینه بالای تعمیر و نگهداری آن با درخواست کتابخانه مرکزی و مساعدت معاونت محترم تحقیقات وفناوری تعدادد 4 عدد کولر جهت نصب در سالنهای مطالعه کتابخانه خریداری شد.

اینترنت

در راستای تقویت زیرساختهای شبکه اینترنت کتابخانه مرکزی و امکان استفاده از سیستمهای کامپیوتری بیشتر و افزایش رضایتمندی کاربران محترم، کابل‌کشی مجدد و نصب یک عدد سوئیچ مرکزی در بخش اطلاعرسانی به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه انجام گرفت.

تشکچه صندلی

در جهت تکریم و افزایش رضایتمندی کاربران محترم و به پیشنهاد کتابخانه مرکزی دانشگاه و مساعدت معاونت محترم تحقیقات و فناوری تعداد 40 عدد تشکچه صندلی جهت استفاده کاربران محترم خریداری شده و در اختیار آنان قرار گرفت.

پروژکتور

با توجه به فعال شدن کتابخانه در شیفت عصر تا ساعت 21 و عدم روشنایی در فضای اطراف کتابخانه نسبت به پیگیری وضعیت روشنایی اطراف کتابخانه با خرید ونصب 4 عدد پروژکتور توسط معاونت تحقیقات و فناوری مشک روشنایی شیفت شب برطرف گردید.

دوربین مداربسته

در راستای افزایش ضریب امنیتی فضای کتابخانه و کنترل نقاط کور کتابخانه تعداد 2 عدد دوربین مداربسته جدید خریداری . نصب شد در ضمن دوربینهای موجود هم بررسی و ایرادان آنها برطرف گردید.

خرید آبسردکن

در جهت تکریم کاربران و افزایش رضایتمندی و با تلاش و پیگیری معاونت تحقیقات و فناوری یک عدد آبسردکن و دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی جهت استفاده کاربران در ورودی درب کتابخانه مرکزی راهاندازی و نصب گردید.

 

 


کلمات کلیدی:
خرید.تجهیزات.کتابخانه‌ای     کتابخانه.مرکزی    

تاریخ بروز رسانی:   7 دی 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >